انواع لایسنس سیتریکس

انواع مختلف لایسنس سیتریکس XenApp به شرح زیر می باشد:

۱-Citrix XenApp Fundamentals Edition

این لایسنس سیتریکس برای مشتریان و شرکت های کوچک، با تعداد کاربران بین ۵ تا ۱۰ مناسب می باشد. در این نسخه از لایسنس XenApp امکان Load Balance و Clustering وجود ندارد.البته این لایسنس از طرف سیتریکس دیگر ارائه نمی شود.

۲-Citrix XenApp Advanced Edition

این لایسنس سیتریکس برای مشتریان و شرکت های متوسط با تعداد کاربران ۱۰ تا ۵۰ مناسب می باشد. در این نسخه از لایسنس XenApp امکان Load Balance و Clustering وجود دارد.

۳-Citrix XenApp Enterprise Edition

این لایسنس سیتریکس برای مشتریان و شرکت های بزرگ با تعداد کاربران ۵۰ تا ۳۰۰ مناسب می باشد. در این نسخه از لایسنس XenApp امکان Load Balance و Clustering و برخی امکانات Redundancy را در اختیار قرار می دهد.

۴-Citrix XenApp Platinum Edition 

این لایسنس سیتریکس برای مشتریان و شرکت های خیلی بزرگ و Enterprise با تعداد کاربران بیشتر از ۳۰۰ عدد مناسب می باشد. در این نسخه از لایسنس XenAppp امکان Load Balance و Clustering و کلیه امکانات Redundancy در سطوح مختلف پایگاه داده و سطح Application و سرویس ها را در اختیار قرار می دهد.

واحد تعداد کاربران در سیتریکس CCU می باشد.

با توجه به تحریم هایی که نسبت به کشور عزیزمان وجود دارد شرکت سیتریکس به صورت مستقیم از ارائه لایسنس های محصولات این شرکت که شامل citrix XenApp ،citrix XenDesktop ،citrix XenServer و … می باشد به شرکت های ایرانی خودداری می کند. دپارتمان citrixcenter شرکت pfh این افتخار را دارد که به واسطه پروژه های متفاوتی که در سطح کشور انجام داده است امکان خرید انواع لایسنس اورجینال سیتریکس را داشته و تمام پروژه های خود را با لایسنس اورجینال انجام می دهد.

 

 

لایسنس،سیتریکس،فروش لایسنس،لایسنس سیتریکس XenApp،فروش لایسنس سیتریکس،license،فروش انواع لایسنس سیتریکس،license XenApp،خرید لایسنس citrix XenApp

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *