راه کارهای امنیت از نگاه سیتریکس Netscaler

با توجه به افزایش چالش های امنیتی در دنیا، لزوم حفاظت در برابر مخاطرات امنیتی بیش از پیش نمایان می گردد. شرکت سیتریکس با ارائه راهکار جامعی با نام NetScaler سعی نموده است تا نیاز مشتریان خود را به بهترین شیوه ممکن رفع نماید.

NetScaler در حقیقت با ایجاد یک شبکه زیر ساخت مقیاس پذیر، راهکار خود را در زمینه  امنیت دیتا سنتر ، شعبات ، سرویس های ابری و موبایل با حداکثر کارایی و high availability ارائه می دهد.

از آنجا که در سرویس های ابری زمان اجرا و سرعت عملکرد بسیار مهم می باشد، لذا سیتریکس به شما این اطمینان را می دهد که با استفاده از NetScaler ADC ، زمان اجرا و عملکرد بی نظیری را شاهد باشید.

ADC یک کنترلر تحویل Application است که یک سرویس تحویل بسیار منعطف برای انواع روشها از جمله روش سنتی، کانتینر و نرم افزار های میکرو سرویس را از دیتا سنتر یا هر نوع شبکه ابری فراهم می کند. این ویژگی امنیتی بی نظیر،  load balancing ، GSLB قابل اعتماد و افزایش زمان uptime سرویس را میسر می سازد. علاوه بر این، به شما کمک می کند که هزینه ها را با افزایش ظرفیت تا زمانیکه به آن نیازی ندارید کنترل کنید و حتی قادر به اشتراک گذاری ظرفیت در موارد موجود در محل و در سرویس ابری باشید.

از آنجا که اکنون اجرای برنامه های کاربردی بر روی سرویس های ابری جزء لاینفک دنیای IT شده اند لزوم اطمینان از صحت اجرا و عدم دسترسی افراد غیر مجاز بیش از پیش ضروری است.

Citrix با ارائه یک فایروال پیشرفته با نام NetScaler AppFirewall که بهترین فایروال مبتنی بر لایه application می باشد می تواند از حملات شناخته شده و ناشناخته به سایتها و نرم افزارهای تحت وب جلوگیری می نماید. این نرم افزار حتی قادر به شناسایی تهدیدات مبتنی بر روز صفر  (Zero Days) نیز می باشد.

از طرف دیگر NetScaler AppFirewall حفاظت جامع را بدون آنکه در مدت زمان پاسخ برنامه ها تغییری به وجود آورد فراهم می سازد.

NetScaler AppFirewall می تواند به صورت تنها و یا یکپارچه در پلتفرم NetScaler ADC مورد استفاده واقع شود. همچنین اگر شما در حال انتقال داده های حیاتی خود بر روی سرویس ابری می باشید سرویس NetScaler Web App Security می تواند به خوبی از داده های شما محافظت به عمل آورد.

NetScaler ، امنیت در سیتریکس ، NetScaler AppFirewall ، فایروال سیتریکس ، NetScaler ADC  ، فایروال ، zero days ، امنیت ، firewall

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *