مرکز ارائه نرم افزار سیتریکس

مرکز ارائه نرم افزار سیتریکس یا Cirix StoreFront چیست؟

Citrix StoreFront، به عنوان یک Enterprise App Store، علاوه بر بهبود‌ بخشیدن امنیت و ساده‌سازی فرآیند پیاده‌سازی، می‌تواند یک تجربه منحصربه‌ فرد را برای کاربران در Citrix Receiver بر روی هردستگاهی ایجاد ‌نماید. StoreFront این قابلیت را داراست که مدیریت فضای Xen چند نسخه‌ای Multi-Version و Multi-Site را تسهیل نماید. همچنین StoreFront، قابلیت  همیشه همراه بودن را برای کاربران فراهم نموده تا از هر جا و با هر دستگاهی قادر به انجام کارهای خود باشند.

مزایای استفاده از Citrix StoreFront

Manageability یا قابلیت مدیریت شدن

StoreFront می‌تواند روند مدیریت و ارائه XenApp و XenDesktop را از طریق فهرست ‌بندی همزمان برنامه‌ها و دسکتاپ‌ها در Site‌ها و Farmهای متعدد و همچنین درنسخه‌های مختلف پلتفرم، ساده و موثرتر نماید.

 User Experienceیا تجربه ی کاربر

قابلیت شخصی‌سازی نمودن برای تمامی تجهیزات در نرم افزارStoreFront در رابطه با Citrix Receiver، قابلیت دسترسی شخصی کاربر را فراهم نموده و هماهنگی را در تجهیزات مختلف کاربر نهایی حفظ می نماید.

  Security یا امنیت

امنیت بالا و احراز هویت در نسخه store front و معرفی یک unified  جدید این امکان را می دهد که تجهیزات ویندوزی تجهیزات مبتنی بر سیستم عامل های لینوکس ، آندروید و مکینتاش  یا گیرنده های native  برای احراز هویت روی وب در دسترس قرار بگیرند.

قابلیت احراز هویت قابل توسعه این امکان را برای StoreFront فراهم می‌کند تا با RSA Adaptive Authentication که یک رویکرد امنیتی مبتنی بر ریسک را برای احراز هویت قوی و چندفاکتوری در تجهیزات دارای Receiver for Web برای iOS به کار می‌گیرد، ادغام گردد.

 

 در ادامه به دیگرمزایای Citrix StoreFront  اشاره خواهیم کرد

 

  • تسهیل مدیریت و بهینه سازی آن
  • انتقال زیرساخت به صورت Transparent
  • سفارشی‌سازی فرآیند پیاده‌سازی  AppوDesktop
  • بهبود امنیت شرکت و سازمان
citrix storefront چیست ، مزایای storefront ، سیتریکس ، امنیت در سیتریکس ، امنیت در storefront

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *